KONST / Litografier / Färglitografi 13835094

nr 1383 5094

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 9/10, daterad 1998, Torso. Motivet: 11x36, yttermått inklusive ram: 24x48 cm

måndag 8 mars 2021
kl 19:22:53

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson